Ponad 151 milionów złotych od NFOŚiGW dla Ostrowa Wielkopolskiego na uruchomienie elektrociepłowni na paliwa alternatywne i biomasę
Historyczna inwestycja energetyczna w Ostrowie Wielkopolskim staje się faktem: w pierwszym kwartale 2030 roku uruchomiona zostanie nowoczesna elektrociepłownia na paliwa alternatywne i biomasę. To efekt umowy podpisanej między Narodowym Funduszem Oc