Bieniek w Turynie przed Final Four LM: pokazaliśmy, że zasługujemy, żeby tu być
- Widać, że idziemy dobrą drogą. Jest to dla nas bardzo ważne. Pokazaliśmy, że zasługujemy na to, żeby tu być - mówi przed Final Four Ligi Mistrzów w Turynie zawodnik mistrza Polski Mateusz Bieniek.