Gawkowski: rozmawiamy z samorządami o lepszej cyberochronie
Polska wyda w 2026 roku ponad 5 mld zł na cyberbezpieczeństwo – poinformował w poniedziałek wicepremier, minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski podczas Kongresu Bezpieczeństwo Polski w podrzeszowskiej Jasionce. Dodał, że celem jest obrona inf