Kraków/ Kara 25 lat więzienia dla obywatela Norwegii za zabójstwo w Oświęcimiu

Karę 25 lat więzienia - zamiast dożywocia - wymierzył Sąd Apelacyjny w Krakowie obywatelowi Norwegii Ingebrigtowi G. za zabójstwo 26-latki w Oświęcimiu w 2022 roku i porwanie ich córki. Orzeczenie jest prawomocne.