Kubus-Zawojska: idziemy dziś na lody, bo pierwszy raz obchodzę Dzień Matki, jako mama dwójki dzieci

  Idziemy dziś na lody, bo pierwszy raz obchodzę Dzień Matki, jako mam dwójki dzieci -powiedziała w Studiu PAP Agnieszka Kobus-Zawojska, wicemistrzyni olimpijska w wioślarstwie. Z mężem prowadzą klubu wioślarski w Warszawie, godzą rolę r