Piłkarze PSG w Pałacu Elizejskim po triumfie w Lidze Mistrzów (PAP/AFP)

Piłkarze Paris Saint Germain (PSG) odwiedzili Pałac Elizejski po triumfie w Lidze Mistrzów, gdzie powitał ich prezydent Francji Emmanuel Macron. PSG jest „źródłem ogromnej dumy” dla Francji – mówił Macron. PSG