Semeniuk: byliśmy kompletną drużyną bez słabych punktów

Reprezentant Polski Kamil Semeniuk wygrał w niedzielę z zespołem Sir Sicoma Monini Perugia Ligę Mistrzów siatkarzy. - Byliśmy kompletną drużyną bez słabych punktów - ocenił Semeniuk.