Toruń/ Przewodnicząca Komisji Weneckiej odebrała Nagrodę Mikołaja Kopernika Fides et Ratio
Przewodnicząca Komisji Weneckiej Marta Cartabia odebrała w Toruniu Nagrodę Mikołaja Kopernika Fides et Ratio. Włoska prawniczka wcześniej wygłosiła wykład inauguracyjny na Colloquium Charitativum Novum.