Uniwersytet Warszawski upamiętnił tragicznie zmarłą przed rokiem pracowniczkę uczelni
Na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego posadzono w czwartek drzewo upamiętniające pracownicę uczelni - Małgorzatę Dynak, która zginęła tragicznie 7 maja 2025 roku z rąk studenta prawa. Posadzony miłorząb ma być symbolem życia,