PAP - serwis wideo

Codzienny serwis wideo PAP dla mediów

Naszą domeną są informacje i komentarze – od polityki przez gospodarkę, prawo, rynek kapitałowy, sport aż po ciekawostki naukowe i kulturalne. Jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Zadajemy pytania, których nikt nie zadał. Szukamy najbardziej oryginalnych rozmówców, którzy wyjaśnią najbardziej zawiłe zjawiska. Nasi reporterzy
w kraju i za granicą informują i porządkują rzeczywistość.

Z serwisu wideo PAP na co dzień korzystają portale internetowe, telewizje, wydawcy największych dzienników i stacji radiowych. Oferujemy produkcje gotowe do emisji, ale także bazę ujęć filmowych do wykorzystania we własnych produkcjach. Naszą bazę uzupełniamy o zagraniczne klipy filmowe.

Reagujemy na bieżąco, ale także planujemy obsługę wydarzeń na kolejny dzień – każda redakcja może zgłosić nam, czym byłaby zainteresowana kolejnego dnia.

Centrum Prasowe – obsługa medialna i produkcje wideo na zamówienie

W ramach działań Centrum Prasowego PAP oferujemy usługi w zakresie marketingowym i promocyjnym zamówionej obsługi medialnej i produkcji materiałów wideo na zamówienie. Największą wagę przykładamy do jakości, gwarantując tym samym jej najwyższy poziom. Dysponujemy największą bazą dziennikarzy i zapewniamy bezpośrednie dotarcie do nich z wykonanym zleceniem.

Zarejestruj się i skorzystaj z naszego serwisu

Dane firmy

Dane użytkownika